ONLINE KURZY

Všeobecná angličtina pre dospelých

Potrebujete vedieť po anglicky? Ponúkame Vám možnosť štúdia všeobecnej angličtiny podľa Vašej jazykovej úrovne. Výučba prebieha v malých skupinách alebo individuálne. Učíme aj od úplných začiatočníkov. Ak teda potrebujete angličtinu či už kvôli práci, cestovaniu alebo z akýchkoľvek iných dôvodov, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

Všeobecná angličtina pre žiakov stredných škôl

Navštevujete strednú školu a zaostávate v angličtine? Pre Vás máme v ponuke kurzy všeobecnej angličtiny podľa vašej jazykovej úrovne. Ak máte záujem jednoducho zvládnuť maturitu, je potrebné, aby ste sa venovali kvalitnej príprave už v nižších ročníkoch. Pre stredoškolákov ponúkame skupinové ako aj individuálne kurzy.

Príprava na maturitu

Pre maturantov ponúkame maturitné kurzy zamerané na bezproblémové zvládnutie maturitnej skúšky. Počas celého roka preberáme obdobné cvičenia, s akými sa stretnete na maturite, napíšeme veľa slohových prác a prejdeme si vzorovými testami. Pripravujeme na obe jazykové úrovne B1 a B2. S prípravou na maturitu máme výborné skúsenosti, doposiaľ prešli maturitou všetci nami pripravovaní žiaci.

Konverzačné kurzy

Ak ste už angličtinu niekedy študovali a ako tak ju ovládali, no dlho ju nepoužívate, pre Vás ponúkame konverzačné kurzy, kde si môžete oživiť svoje jazykové schopnosti. V konverzačných kurzoch sa venujeme tematickým okruhom podľa Vašich požiadaviek.

Kurzy šité na mieru

V prípade vašej akejkoľvek jazykovej potreby Vám vieme pomôcť v kurzoch šitých na mieru. Do tejto skupiny spadá napríklad príprava na pohovor v anglickom jazyku, kurzy obchodnej, technickej alebo hotelovej angličtiny, príprava na vycestovanie do zahraničia. Ak vás čokoľvek napadne, dajte nám vedieť a my pripravíme kurz podľa vašich potrieb.

Comments are closed.